Sobota 7/12/2019
Teraz jest 12:14 

.

Odwiedziło nas już
540606
internautów
 


Osiągnięcia sportowe 2014/2015

SUKCESY UCZNIÓW

W ZAWODACH SPORTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

ZAWODY MIEJSKIE

MISTRZOSTWA PABIANIC W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT – 14.11.2014 – I miejsce drużynowo

MISTRZOSTWA PABIANIC W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW – III miejsce drużynowo

MISTRZOSTWA PABIANIC W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW– II miejsce

MISTRZOSTWA PABIANIC W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT– 03.03.2015 – I miejsce

MISTRZOSTWA PABIANIC W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW–04.03.2015 – I miejsce

MISTRZOSTWA PABIANIC W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT– 12.03.2015 – II miejsce

MISTRZOSTWA PABIANIC W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW– 13.03.2015 – II miejsce

MISTRZOSTWA PABIANIC W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW– 29.04.2015 – II miejsce

MISTRZOSTWA PABIANIC W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT– 30.04.2015 – II miejsce

 

ZAWODY POWIATOWE

XV WRZEŚNIOWY BIEG PRZEŁAJOWY CHŁOPCÓW– 20.09.2014 – II miejsce drużynowo, KONRAD PŁUCIENNIK - III miejsce indywidualnie

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW– 08.10.2014 – II miejsce drużynowo

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETACH PŁYWACKICH DZIEWCZĄT – 06.11.2014 – III miejsce drużynowo

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETACH PŁYWACKICH CHŁOPCÓW– 06.11.2014 – II miejsce drużynowo

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT – 12.12.2014 – II miejsce drużynowo

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT– 11.03.2015 – II miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT– 24.03.2015 – II miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW–25.03.2015 – III miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT– 12.05.2015 – III miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ CHŁOPCÓW– 21.05.2015:

KAMIL GRĘDA – II m. ind. w biegu na 300m.

KONRAD CZARNECKI – III m. ind. w biegu na 1000m.

FILIP SAUTER – III m. ind. w skoku w dal

MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT – 25.05.2015 – II miejsce

VI POWIATOWE MISTRZOSTWA PŁYWACKIE AMATORÓW– 29.05.2015:

JOANNA STRZELCZYK – II m. ind. st. klasycznym i III m. ind. st. zmiennym

JOANNA MIELCZAREK – II m. ind. st. dowolnym

SEBASTIAN ZDZIEBŁOWSKI -  I m. ind. st.  grzbietowym

MICHAŁ ORŁOWSKI – III m. ind. st. motylkowym i III m. ind. st. klasycznym

Osiągnięcia uczniów naszej szkoły w zawodach strzeleckich:

Miejskie Otwarte Zawody Strzeleckie z okazji XXXVIII Dni Pabianic

I miejsce – Plucińska Karolina (karabin)
II  miejsce – Mateusz Madejski (karabin)

Szkolna Liga Strzelecka

a) drużynowo
III miejsce - 10 osób

b) indywidualnie
Konkurencja Kpn 10
I miejsce – LASKOWSKI BARTEK
III miejsce – WALCZAK KAMIL

Konkurencja  Ppn 10
I  miejsce – KONRAD PAPIERNIK
IV miejsce – KALINOWSKA WERONIKA

I Długoszowskie Powiatowe Zawody Strzeleckie pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół im. ks. Jana Długosza w Dobroniu

a)      drużynowo
I miejsce – Plucińska Karolina (karabin), Laskowski Bartek (karabin), Papiernik Konrad (pistolet), Kalinowska Weronika (pistolet)

b)      indywidualnie
I miejsce KARABIN – Plucińska Karolina
I miejsce PISTOLET – Papiernik Konrad
III miejsce PISTOLET – Kalinowska Weronika

IV Powiatowy Turniej Strzelecki Pod Patronatem Gimnazjum nr 3 im. T. Kościuszki w Pabianicach

a)      drużynowo
I miejsce – Plucińska Karolina (karabin), Laskowski Bartek (karabin), Papiernik Konrad (pistolet), Kalinowska Weronika (pistolet)

b)      indywidualnie
I miejsce PISTOLET – Papiernik Konrad
II miejsce KARABIN – Plucińska Karolina

 

 

 
 

 

2018 © Copyright by Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawla II w Pabianicach.
™2012 Designed by Nico. All rights reserved.