Czwartek 14/11/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

28 czerwca 2013 roku uczniowie klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum zakończyli rok szkolny 2012/2013. Młodzież wzięła udział w uroczystej mszy św. w parafii p.w. św. M.M. Kolbego, następnie pod opieką wychowawców udała się do szkoły. Tam obejrzano program artystyczny przygotowanym przez uczniów pod opieką p. J. Witkowskiej – Muszyńskiej, p. A. Adamczewskiej, p. M. Gajzler – Kurzawy. Tę część wzbogaciły występy chóru pod opieką p. G.Głaszcza. Całość dopełniła dekoracja przygotowana przez młodzież pod kierunkiem p. M. Jaksy i p. R. Dąbrowskiego.

Po części artystycznej przemówiła p. dyrektor Anna Bednarek – Kuropatwa, która wręczyła nagrody i dyplomy tym, którzy osiągnęli wybitne wyniki w nauce, czyli średnie ocen 5,00 i powyżej. Następnie z rąk p. dyrektor uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem. Później młodzież rozeszła się do sal, gdzie nauczyciele wręczyli świadectwa i pożegnali na okres wakacji swych wychowanków.

Na czas wakacji życzymy wszystkim udanego odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu !!!