Wtorek 7/07/2020
Teraz jest 04:50 

.

Odwiedziło nas już
671156
internautów
 


 

Dzień Otwartych Drzwi

 21 marca 2013 roku w progach naszej szkoły powitaliśmy uczniów klas szóstych pobliskich podstawówek. Tego dnia bowiem w Gimnazjum nr 1 w Pabianicach miał miejsce Dzień Otwartych Drzwi. Goście zostali powitani przez przedstawicieli społeczności uczniowskiej naszego gimnazjum. Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele: p .Andżelika Zawadzka, p. Anna Berner, p. Tomasz Klimek.
Szóstoklasiści mieli okazję obejrzeć naszą szkołę, wzięli m.in. udział w kilkuminutowej lekcji niemieckiego w pracowni językowej, wielu uczniów z zainteresowaniem obejrzało salę gimnastyczną, wysłuchano informacji na temat realizacji międzynarodowego projektu Comenius. Największą atrakcją okazał się pokaz doświadczeń chemicznych przygotowany przez trzecioklasistów pod opieką p. K. Karcz. Wielu z gości obiecało, że pojawi się ponownie w naszej szkole już we wrześniu jako uczniowie klas pierwszych.

Zatem do zobaczenia.

 

 
 

 

2018 © Copyright by Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawla II w Pabianicach.
™2012 Designed by Nico. All rights reserved.