Sobota 7/12/2019
Teraz jest 13:27 

.

Odwiedziło nas już
540646
internautów
 


Osiągnięcia sportowe 2018/2019

 

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt
oraz

I miejsce w półfinale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt

Julia Serednicka najlepszą zawodniczką Powiatowych Igrzysk

 

I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt

  

 

 

Reprezentacja piłkarzy nożnych klas V wzięła udział w mikołajkowym  turnieju
organizowanym przez Prezydenta Miasta Pabianic
i zajęła w nim IV miejsce

Drużyna grała w składzie:
Kacper Jaworski, Jakub Buczyński, Bartosz Szamol, Oliwier Chołys, Oskar Moch, Patryk Jarmakowski

Opiekun Kaczorowski Jan

 

Reprezentacja piłkarzy ręcznych klas III Gimnazjalnych zajęła II miejsce
w Mistrzostwach Powiatu Pabianickiego w piłce ręcznej.

 

Drużyna grała w składzie:
Adrian Gosławski, Adrian Fortuniak, Kacper Pietrasiak, Szymon Czerwiński, Jakub Broniarczyk, Maciej Ochal, Michał Zdziech, Maksymilian Weiss, Adam Śpionek, Patryk Ruta, Mateusz Tokarczyk.

opiekun Kaczorowski Jan

 

 

Reprezentacja piłkarzy nożnych klas V wzięła udział w ogólnopolskim turnieju
"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

na etapie powiatowym zajęli III miejsce

Skład: Kacper Jaworski, Jakub Buczyński, Bartosz Szamol, Ignacy Maleszka, Antoni Jaworski, Franciszek Lenarczyk, Oliwier Chołys, Nikodem Rurek, Kacper Osiński
Opiekun Kaczorowski Jan

 

 

Mamy mistrza Pabianic

Reprezentacja piłkarzy ręcznych klas III Gimnazjalnych zwyciężyła
w Mistrzostwach Pabianic w piłce ręcznej.


Drużyna grała w składzie: Adrian Gosławski, Adrian Fortuniak, Kacper Pietrasiak, Szymon Czerwiński, Jakub Broniarczyk, Maciej Ochal, Michał Zdziech, Maksymilian Weiss, Adam Śpionek, Patryk Ruta, Mateusz Tokarczyk.

opiekun Kaczorowski Jan

 

 

Dwoje uczniów klasy 5 D z sukcesami realizują swoje pasje sportowe.
 

Kowalski Krystian reprezentujący pabianicki klub sztuk walki Azja w Międzynarodowym Turnieju Taekwondo ITF
w czeskiej Ostrawie wywalczył:

  • I miejsce układy tradycyjne 6-7 cup

  • II miejsce walka w formule pointfighting młodzicy - 140 cm

 

Maksymowicz Olivier reprezentujący Klub CRS OCTOPUS podczas zawodów w Tarnowie Podgórnym wywalczył

  • I miejsce w Mistrzostwach Polski w brazylijskim Jiu - Jitsu .

CZYTAJ WIĘCEJ

Gratulujemy.

 
 
 
 

 

2018 © Copyright by Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawla II w Pabianicach.
™2012 Designed by Nico. All rights reserved.