Sobota 17/04/2021
Teraz jest 01:15 

.

Odwiedziło nas już
876408
internautów
 


Osiągnięcia uczniów 2017/2018

 

Hubert Rogut wywalczył I miejsce i tytuł Deutschmeister w pionie klas drugich gimnazjum

w III Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego „Wer wird Deutschmeister?”

 

Agata Białek II miejsce 

Malwina Socha wyróżnienie

w kategorii uczniów III klas gimnazjalnych oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych

w konkursie Czytelniczo – Fotograficznym


„Sleeveface – ubierz się w książkę”.

więcej informacji i zdjęć na stronie Biblioteki

Zakończyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu DBI  pod hasłem

„Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

 Wyłoniło następujących  zwycięzców:

 

I miejsce – Nela Gogulska, Alicja Grabowska, Oliwia Telenga

 

 

 

II miejsce  – Maria Łuczak, Maja Oberle, Julia Siurek

 

 

 

 

 

III miejsce  – Aleksandra Matyjaszczyk, Sonia Piątkowska,
Nikola Pietrzak, Ignacy Płuciennik, Wiktoria Wójciak

 

 

Barbara Wąsek – III miejsce

w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Języku Obcym
„Potyczki poliglotów”.

Deklamowała wiersz „Nothing  twice”.

Miłosz WojtaszczyII miejsce

w V Powiatowym Konkursie Matematycznym
skierowanym dla uczniów klas III gimnazjum.

 

Wyłoniono następujących zwycięzców:

 

Malwina Socha (IIIa gimnazjum) – I miejsce

 

Adam Baykowski (IVb SP) – II miejsce

 

Nikodem Rogoziński (IVb SP) – III miejsce

 

w Miejskim Konkursie „Puls miasta w obiektywie
Pabia_NICE YOUTH PHOTO&FILM FESTIWAL”.

więcej

 

Igor Kilańczy zdobył I miejsce,

Karolina Stępnik– wyróżnienie

w XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastyczny

„Pocztówka do Świętego Mikołaja”.

Hubert Rogut (IIC) oraz Ada Marciniak (IIIC)

zajęli II miejsce w ogólnopolskim  konkursie z języka angielskiego

skierowanym do uczniów szkół gimnazjalnych klas II-III organizowanym przez szkołę
Olimp School.


Anita Becht (IIIA) zdobyła nagrodę główną w konkursie

plastycznym „Kartka Świąteczna”,

Tymoteusz Malinowski (IIIE) otrzymał wyróżnienie.

więcej

Praca Stanisława Wypycha  (III c) zatytułowana “Donate your bone marrow and get a brother for life”

została wyróżniona w VIII ogólnopolskim konkursie na miniaturę literacką  

w języku angielskim  "Mini - Saga comepetition".

Uczniowie naszej szkoły Kacper Krawczyk i Adrian Krawczyk

zdobyli Mistrzostwo  Województwa Łódzkiego w Badmintonie.

W przyszłym roku będą walczyć o Mistrzostwo Polski w tej dyscyplinie.

Natalia Lewińska, uczennica klasy III

Szkoły Podstawowej nr 2 w Pabianicach otrzymała wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

„Pocztówka z wakacji”.

więcej