Sobota 7/12/2019
Teraz jest 12:38 

.

Odwiedziło nas już
540613
internautów
 


Osiągnięcia sportowe 2016/2017

WYNIKI DZIEWCZĄT

W ZAWODACH SPORTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

MISTRZOSTWA PABIANIC W TENISIE STOŁOWYM- 11.10.2016r. - II miejsce drużynowo

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM - 20.10.2016r. - III miejsce drużynowo

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ  - 15.11.2016r. - IV miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETACH PŁYWACKICH - 09.02.2017r. - II miejsce

MISTRZOSTWA PABIANIC W PIŁCE SIATKOWEJ - 14.02.2017r. - I miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ- 17.02.2017r. - III miejsce

MISTRZOSTWA PABIANIC W KOSZYKÓWCE - 15.03.2017r. - II miejsc

MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE- 23.03.2017r. - II miejsce

 MISTRZOSTWA POWIATU W BADMINTONIE - 27.04.2017r. - III miejsce drużynowo

MISTRZOSTWA PABIANIC W PIŁCE NOŻNEJ - 17.05.2017r. - II miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ - 22.05.2017r. - III miejsce

MISTRZOSTWA PABIANIC W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - 24.05.2017r. - III miejsce

 

Sukces  Darii Bujnickiej

         Daria, uczennica klasy 1b naszego Gimnazjum, w tym roku rozpoczęła swój pierwszy sezon sportowy. Wzięła udział w VI Spanish Parabadminton International Tournament 2017, gdzie w grze mieszanej i grze deblowej  zdobyła trzecie miejsce, uzyskując  tym samym dwa brązowe medale.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów.

 

WYNIKI CHŁOPCÓW

W ZAWODACH SPORTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

I miejsce w Mistrzostwach Pabianic w Siatkówce chłopców
1.     Biernacki Wiktor
2.     Jach Eryk
3.     Kozakowski Dawid
4.     Krajewski Grzegorz
5.     Mazurowski Klaudiusz
6.     Owczarek Michał
7.     Hemer Natan

 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pabianickiego w Siatkówce chłopców
1.     Biernacki Wiktor
2.     Jach Eryk
3.     Kozakowski Dawid
4.     Krajewski Grzegorz
5.     Mazurowski Klaudiusz
6.     Owczarek Michał
7.     Zdziech Michał
Opiekun Kaczorowski Jan

 

Mistrzostwa Powiatu w pływaniu III miejsce
1.      Biernacki Wiktor
2.     Czapliński Mateusz
3.      Górski Jakub
4.     Pasternak Jonatan
5.     Pik Dawid
6.     Poczta Adam
7.     Ryder Maciej
8.     Stańczyk Igor
9.     Weiss Maksymilian
10.   Wojtaszczyk Miłosz
Opiekun Simura Romuald

 

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie I miejsce
1.     Krawczyk Adrian
2.     Krawczyk Kacper
3.     Hemer Natan

 

Mistrzostwa Pabianic w piłce nożnej chłopców I miejsce
1.     Krajewski Grzegorz
2.     Mazurowski Klaudiusz
3.     Jach Eryk
4.     Domański Mateusz
5.     Prochuń Dawid
6.     Kozakowski Dawid
7.     Fortuniak Adrian
8.     Hemer Natan
9.     Strzelczyk Maciej
10.   Małkus Aleksander

 

Uczniowie naszego Gimnazjum w składzie:

Ø     Karolina Plucińska kl.3d

Ø     Igor Stańczyk kl.3c

Ø     Michał Krawczyk kl.3e

Ø     Jakub Jóźwicki kl.1a

wywalczyli I miejsce podczas:

·    III Długoszewskich Powiatowych Mistrzostw Strzeleckich

·    IV Powiatowym Turnieju Strzeleckim
 

 

 
 

 

2018 © Copyright by Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawla II w Pabianicach.
™2012 Designed by Nico. All rights reserved.